Blog

Blog

Yurt Halısı Modelleri Ve Fiyatları 28 June 2018

Yurtlarda, otellerde veya salonda, koridorda, merdivende duvardan duvara döşenir.

            Yurt Halısı Modelleri

            Yurt halıları kullanıldıkları mekanda, odaya uyumlu ve gözü yormayan renklerle kolay temizlenebilir olmalıdır. Yurt halısı  kullanıldığı alanları sıcak tutması, hijyenik ve kolay temizlenebilmesi ve kullanan kişilerin rahat bir şekilde hareket edebilmesi için önemlidir.

             Yurt Halısı Nasıl Alınır?

            Yurt halıları cami halılarında olduğu gibi saf düzeni olmadığı için farklı ölçülerde dokunur, döşenir ve satılır. Yurt halıları özel dokuma ve döşeme özelliğinden dolayı serilecek yerin ölçüsünün uzman ve tecrübeli kişiler tarafından alınması önemlidir. Halılar ile yurtlarda koridor, mescit, merdiven gibi hemen hemen her alan kaplanır.

            Yurt halısı fiyatları seçilen halının özellik ve kalitesine ve desene göre değişmektedir. Farklı renk ve desen seçenekleri vardır. Genel olarak yurt halısı nemlenmeye, kirlenmeye veya yıpranmaya karşı çok dayanıklıdır ve temizliği kolaydır. Kullanmaya ve güneş ışığına karşı renkler canlılığını her zaman korur, solma yapmaz.

           Manisa’nın Demirci ilçesinde 2008 yılında Elifnur Halı olarak ticari faaliyetlerine başlayan, bölgenin halı geleneğini ileri taşıyıp cami halısı sektöründe öncü firma haline gelen Elifnur Cami Halıları, Teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak hazırladığımız ürünler ile yurt içi ve yurt dışında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Elifnur Halı / Elifnur Cami halıları / akrilik cami halısı / cami halıları / yün cami halısı / cami halısı / cami halısı desenleri cami halısı göbek desenleri /göbekli cami halısı 

Tüm Haberler
Ürünlerimiz ISO kalite ve yanmazlık belgesine sahiptir.